The Bastard Urban Large solo
Uitverkocht
Verbeter jouw BBQ-skills met de The Bastard Urban Large Solo van het merk Bastard, een unieke zwarte kamado met mat oppervlak en een diameter van 57 cm. Perfect voor een groot gezin of tuinfeest. Ontdek nieuwe grillmethodes zoals slowcooking, roken, grillen, koken en bakken dankzij de uitmuntende geïsoleerde behuizing van cordieriet keramiek.
Uitverkocht
-
Gratis verzending vanaf €100,-
-
Veilig betalen: iDEAL, creditcard, Klarna
-
Klanten geven ons een ★★★★★★★★★★ 9,5 / 10
-
WebwinkelKeur keurmerk
De BBQ biedt nauwkeurige temperatuurregeling met een ventilatieschijf en -opening. De gietijzeren afvoerluchtregeling zorgt voor optimale warmteontwikkeling, waardoor jij de bereiding van groenten, vis en vlees bepaalt. Werkend op houtskool geeft deze BBQ gerechten een heerlijk hout- en rookaroma, vooral met hoogwaardig houtskool.
Geleverd met standaard accessoires van hoge kwaliteit, waaronder deflector stenen, scheidbare roestvrijstalen houtskoolmand, roestvrijstalen asbak en ingebouwde dekselthermometer. Het Multi Level Cooking System biedt flexibel koken met een verstelbaar grilrooster. De BBQ komt zonder onderstel en inklapbare bijzettafeltjes.
Eigenschappen The Bastard Urban Large Solo
- Afmeting grillrooster: ⌀49 cm
- Gietijzeren precisie topschijf
- Easy open scharniersysteem
- Extra dik 7 mm RVS grillrooster
- Inclusief: Plate setter, RVS houtskoolmand, RVS asbak
- Geschikt voor Bastard accessoires
The Bastard accessoires
Bekijk ook onze collectie The Bastard accessoires voor de perfecte aanvulling op jouw Bastard barbecue-ervaring.
| Gewicht | 93 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 75 × 58 × 92 cm |
| Merk | The Bastard |
| Type | Kamado BBQ |
| Serie | Urban |
| Model | Large |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Mat zwart |
| Kookoppervlak | Ø 49 cm |
| Aantal personen | 2-8 |
| Garantie | 20 jaar op keramiek |
| EAN | 8720365856228 |
Vandaag langs geweest, zeer vriendelijk geholpen en een leuke korting gekregen
Goede service. Goed verpakt. Snel verzonden. Communicatie goed. Positieve ervaring.
Goede service, snel verzonden en ontvangen, goed verpakt! Alles helemaal super!




































