Combekk dutch oven 24 cm holly green – 3,8 liter
De Combekk dutch oven 24 cm in Holly Green is een compacte en veelzijdige gietijzeren pan voor binnen en buiten koken. Met een inhoud van 3,8 liter is deze dutch oven van gietijzer ideaal voor 4 tot 6 personen. Gemaakt van 100% gerecycled gietijzer en afgewerkt met een sterke, duurzame emaillelaag.
Dutch oven voor kamado en BBQ
Deze dutch oven 24 cm is perfect voor stoofgerechten, sauzen, chili, pulled chicken of vers brood uit de kamado. Het gietijzer houdt warmte langdurig vast en zorgt voor een gelijkmatige garing. Geschikt voor gebruik in een kamado, pellet BBQ of op houtskool.
PFAS-vrij en direct gebruiksklaar
Dankzij de emaillelaag hoef je deze gietijzeren dutch oven niet in te branden. De pan is volledig PFAS-vrij en direct klaar voor gebruik. Schoonmaken gaat eenvoudig met warm water en een doek.
Geschikt voor alle warmtebronnen
De Combekk dutch oven werkt op inductie, gas, keramisch, in de oven en op de BBQ tot 260°C. De holle RVS-knop op het deksel is stevig en praktisch bij het optillen en serveren.
Duurzaam en gemaakt voor jarenlang gebruik
Combekk produceert deze dutch oven van 100% gerecycled gietijzer. Dat maakt hem duurzaam, slijtvast en geschikt voor intensief gebruik – thuis in de keuken én buiten bij het vuur.
| Gewicht | 5.25 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 24 × 10 cm |
| Type | Dutch oven |
| Diameter | 24 cm |
| Inhoud | 3,8 liter |
| Materiaal | geëmailleerd gietijzer |
| Kleur | Holly Green |
| Maximale temperatuur | 260°C |
| PFAS-vrij | ja |
| Gerecycled materiaal | 100% gerecycled gietijzer |
| Geschikt voor | 4–6 personen |




































