Kamado Joe Big Joe 1 – met onderstel en zijplankjes
€ 1,499.00
De Kamado Joe Big Joe 1 is een van de grootste Kamado’s met een grillrooster van maar liefst 61 centimeter doorsnede!
Beschrijving
De Kamado Joe Big Joe 1 wordt vrij compleet geleverd. Hij beschikt over een multi-level systeem, gietijzeren kolenrooster, vuurkorf uit 6 delen, vilt en een ventilatieschijf. De Kamado Joe Big Joe 1 heeft levenslange garantie op het cordieriet keramiek, zowel de binnen- als buitenschil.
Kenmerken van de Kamado Joe Big Joe
- RVS Grillrooster van 61 cm, bestaande uit twee delen
- 6-Delige vuurschaal
- Ventilatieschijf
- Vilten afsluitring
- Gietijzeren kolenrooster
- Stevig onderstel met twee wielen met rem
- Inklapbare zijplankjes van aluminium
- Multi-level systeem met twee verdiepingen
- Twee hitte deflectoren
- Uitschuifbare aslade
Kamado Joe accessoires
Bekijk ook onze collectie Kamado Joe accessoires voor de perfecte aanvulling op jouw Kamado Joe barbecue-ervaring.
Specificaties
| Gewicht | 205 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 127 × 79 × 137 cm |
| Merk | Kamado Joe |
| Type | Kamado BBQ |
| Serie | Big Joe |
| Model | Big Joe 1 |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Rood |
| Kookoppervlak | Ø 61 cm |
| Aantal personen | 4-12 |
| Garantie | Levenslang op keramiek |
| EAN | 811738020273 |
Must haves
[WEBWINKELKEURWIDGET layout=new_default theme=light color=#FE008C show=yes view=list amount=6 width=auto width_amount=280px height=250px interval=5000 language=nld]
Grote kans dat je deze producten ook leuk vindt



































